O penzionu

Rekreační středisko Šumava, Český les, Domažlice – něco málo o našem penzionu

Rekreační středisko leží na velice krásném a klidném místě na CHODSKU v obci ČESKÁ KUBICE vzdálený 15 km od Domažlic. Je zde zdravý a čistý vzduch /vzdušné a sluneční lázně/, je vhodný pro alergiky a astmatiky. Můžete si vybrat z celé řady možností rekreace. Například relaxace, turistika, cyklostezky, sportovní dovolená, zimní dovolená, milenecký azyl, romantický pobyt. V naší nabídce najdete ubytování v pensionu, mobilheimech, i stanech na našem pozemku.

Rekrační středisko Šumava, Český LesRekrační středisko Šumava, Český LesRekrační středisko Šumava, Český Les

Historie penzionu Zámeček Milada

Rodinný pension Zámeček Milada, který byl postaven roku 1900 a zrekonstruován v roce 2006 nachází se blízko oblíbeného rekreačního centra Babylon a hraničního přechodu s Německem Folmava -Schavtberg nedaleko Domažlic, uprostřed trojmezí Šumavy, Bavorského lesa a panenské přírody Českého lesa v oblasti Chodska, Západočeského kraje.

Tento netradiční Pension Milada je ideální místem pro originální dovolenou a to jak pro aktivní odpočinek v podobě turistiky, cykloturistiky či lyžařské turistiky, tak pro relaxační pobyt s možností výletů do přírody nebo za památkami popřípadě , využití našeho wellness programu, který máme připraven pro naše hosty našeho pensionu.

Ubytování v dobově zařízených pokojích Vám umožní vychutnat si jedinečnou dobovou romantiku, klid a harmonii s okolní přírodou. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou. K dispozici mají naši hosté i okolní zámecký „parčík“.

Rekrační středisko Šumava, Český LesRekrační středisko Šumava, Český LesRekrační středisko Šumava, Český Les

Rekreační středisko Šumava, Český Les, Domažlice – stravování a restaurace

Součástí penzionu je také restaurace. Dáte si zde nejen dobré jídlo ale také pivko a další nápoje. V naší restauraci, která je určena jen pro ubytované zákazníky Vám bude vařit sám majitel pensionu.

Rekreační středisko Šumava, Český Les, Domažlice – příroda a památky

Kromě neposkvrněné přírody v blízkosti naleznete historické památky Chodska a mnoho dalších turistických cílů. Na své si také přijdou lyžaři, cyklisté, či majitelé čtyřnohých mazlíčků.

Ať už máte v plánu strávit Váš pobyt romantikou či jinými aktivitami. Pokusíme se o to, aby se jednalo o neopakovatelný zážitek a abyste se rádi vraceli.

Domácí atmosféra a veselé prostředí

Dalším kladem našeho pensionu je rodinná atmosféra, nepotrpíme si na okázalosti ale na to aby se naši hosté u nás cítili jako doma.

Pension je uzpůsoben stavebně i pro kuřáky, pro které máme vyhrazená místa pro kouření.