Kontakty

Rezervace

Rezervaci pobytu můžete provést přímo na našich stránkách pomocí rezervačního formuláře, kde jsou uvedeny i volné termíny jednolivých pokojů a mobilhemů, nebo na níže uvedených kotnaktech:

Kontaktní osoba:Ing. Josef Soušek
Telefon – rezervace:+420 720 167 600
Email:pensionmilada@seznam.cz

Adresa penzionu:

Česká Kubice 38
34532                                                          

 


Kde nás najdete


Fakturační údaje

Sídlo:Česká Kubice 54
34532
IČO:11366877
DIČ:CZ5901061331
Bankovní spojení:218383462/0600 (MONETA Money Bank, a. s.)

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku, registrovaná u MěÚ Domažlice.

Upozornění EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tržba je evidovaná v běžném režimu.

Provozní řád Zámeček Milada

Provozovna IČO 11366877

Česká Kubice 38,34532 ,Odpovědný vedoucí a majitel pensionu Ing. Soušek Josef

Hosté jsou povinni se seznámit s tímto řádem před vlastním ubytováním na pensionu

Ubytovatel

může ubytovat hosta, který se v recepci nebo baru prokáže platným cestovním pasem, občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti a zaplatil si pobyt na sjednanou dobu. Ubytovatel může ve zvláštních případech nabídnout hostovi jiné, než sjednané ubytování, pokud se podstatně neliší od potvrzené objednávky.

Ubytovatel

je povinen na základě objednaného a potvrzeného ubytování hosta ubytovat, a to od 16 hodin nejpozději do 17 hodin v den nástupu. Do té doby pokoj pro hosta rezervuje, není-li objednávkou určeno jinak.

Host užívá

hotelový pokoj na dobu, kterou sjednal s ubytovacím zařízením. Nebyla-li ubytovací doba předem sjednána, odhlásí host pobyt nejpozději v den svého odjezdu do 10 hodin. Do té doby musí pokoj uvolnit. Nedodrží-li host tuto lhůtu, může ubytovací zařízení účtovat pobyt za následující den.

Požádá-li host o prodloužení svého pobytu, může mu být nabídnut i jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován.

Host má právo

užívat zařízení hotelového pokoje s příslušenstvím, a služeb ubytovacího zařízení pouze na patře kde byl ubytován a prostor restaurace, pokud je otevřena. Je výslovně zakázáno navštěvovat jiná patra a prostory pensionu bez souhlasu personálu pensionu. Upozorňujeme zákazníky, že společné prostory i jednotlivá patra na chodbách jsou monitorovány bezpečnostním kamerovým a protipožárním zařízením se záznamem.

Za škody,

které způsobí na majetku ubytovacího zařízení, odpovídá v plném rozsahu. Pokud host zaplatí zálohu za pobyt či za čerpání služeb, bude z této zálohy přednostně hrazena škoda, kterou host prokazatelně způsobil.

V pokojích a

společných prostorách nesmí být přemísťován nábytek, prováděny zásahy do elektrické či jakékoliv jiné instalace. V pokojích není dovoleno používat vlastních elektrospotřebičů, kromě těch, které hostům slouží k jejich osobní hygieně a počítačů či mobilních telefonů na síti WiFi. Je přísně zakázáno zakrývat nebo jinak deaktivovat bezpečnostní a požární kamerový systém pod pokutou 5000.- Kč nebo vyloučením z ubytovacího zařízení bez náhrady za neodbydlené dny v pensionu.

Návštěvy

ubytovaných hostů se musí hlásit u personálu ubytovacího zařízení. Host je povinen při každém odchodu z pokoje zhasnout světla, přesvědčit se, zda jsou zavřeny vodovodní uzávěry, uzavřena okna a uzamknout dveře.

Host je povinen zhasínat světla na chodbách, schodištích pokud je opouští.

Host je povinen

chovat se na pokoji a v ostatních místnostech ubytovacího zařízení tak, aby nevznikl požár. Je přísně zakázáno manipulovat s hasebními prostředky hasící přístroje, poškozovat plomby nebo je přemisťovat mimo vyhrazená místa, výjimku tvoří pouze protipožární zásah. Hostům se výslovně zakazuje navštěvovat pokoje bez souhlasu jejich pronájemců/hostů, kteří jsou na těchto pokojích ubytováni i kdyby nebyly zamčeny. Na pokojích je zakázáno kouřit, povoleno je na vyhrazených místech pro kuřáky / apartmán věžička, chodba 2 patro, chodba 1.patro, restaurace, bar pensionu, terasy /.

Všechna jídla jsou vydávána v jídelně penzionu.

snídaně se podávají9 – 11 hod
Oběd13 – 14 hod
Večeře20 – 21 hod

V době výdeje jídel

je jídelna nekuřácká, platí zde přísný zákaz kouření, v této době mohou hosté využít pro kouření místnost u baru nebo venkovní terasy, která je stavebně oddělena od jídelny

Ubytovatel

neodpovídá za věci, které host do hotelu vnesl, i pokud byly uloženy na místě k tomu vyhrazeném. Za věci vnesené, peníze a cennosti odpovídá ubytovatel jen tehdy, převzal-li je do úschovy proti potvrzení. Psi a ostatní zvířata mohou být v ubytovacím zařízení umístěna ve zvláštním režimu a po předložení dokladů o očkování a veterinárních prohlídkách jen po předchozí dohodě a za poplatek, vodění psů do restaurace a jídelny jen se svolením personálu pensionu.

Za ubytování

a poskytnuté služby je host povinen platit ceny v souladu s platným ceníkem. Ceník ubytování a služeb je vystaven v provozovně a na webových stránkách penzionu.

Host je povinen

dodržovat ustanovení tohoto řádu. V případě, že je hrubým způsobem poruší, má vedení ubytovacího zařízení právo odstoupit od smlouvy o poskytnutí ubytovací služby před uplynutím dohodnuté doby bez náhrady za neodbydlené dny.

Stížnosti hostů a případné návrhy na zlepšení činnosti ubytovacího zařízení přijímá vedení ubytovacího zařízení.